fbpx
MENU
fotograf ślubny lubin Krystian Papuga

FOTOGRAF ŚLUBNY LUBIN

ZAPYTAJ O TERMIN

FOTOGRAF ŚLUBNY LUBIN


Hej! Jeśli szukasz fotografa ślubnego który wykona dla Ciebie zdjęcia w Lubinie lub okolicach to dobrze trafiłeś! Nazywam się Krystian Papuga i profesjonalnie zajmuje się fotografią ślubną. Zobacz moje portfolio składające się z najciekawszych zdjęć ślubnych. Zapraszam również do obejrzenia pełnych reportaży na moim blogu– dzięki nim zobaczysz jak będzie mógł wyglądać cały reportaż od przygotowań do późnych godzin wieczornych. Myślę że jest to kluczowa sprawa aby wybrać do tak ważnego zadania fotografa którego portfolio nie tylko składa się z pojedynczych ładnych zdjęć, ale również z obszernych reportaży bo często to dopiero pokazuje z kim mamy do czynienia, a chyba nie chcecie brać kota w worku? 😉

NA CO SZCZEGÓLNIE ZWRÓCIĆ UWAGĘ SZUKAJĄC FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Wybierając fotografa ślubnego warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów aby otrzymując finalnie zdjęcia być z nich zadowolony w 100% 😉 Piszę to jako doświadczony fotograf który wykonał już ponad 350 ślubów ale również jako osoba która już jest w branży ślubnej dobrych kilka lat. Po pierwsze zanim wybierzesz fotografa po kilku najpiękniejszych zdjęciach w jego portfolio przeglądnij kilka całych reportaży, dopiero przykładowy reportaż pokazuje czy fotograf “trzyma poziom” od przygotowań poprzez ceremionię, kończąc na weselu. Po drugie warto przeczytać opinie na temat danego fotografa, czy to w google/facebooku/na jego stronie. Następnie moje doświadczenie pokazuje że jednak warto sprawdzić czy fotograf prowadzi działalność- niestety już nieraz ratowałem parę kilka dni przed ślubem bo zostali bez fotografa z bardzo różnych przyczyn i nikt nie bierze wtedy za to odpowiedzialności. Na koniec całkiem serio- lepiej dostać 400-600 zdjęć obrobionych, starannie wyselekcjonowanych niż dostać 1000 zdjęć bez ładu i składu. Warto jeszcze zapytać o albumy, spotykając się ze mną pokazuję kilka przykładowych gotowych gdzie można namacalnie zdecydować który nam się najbardziej podoba (w ofercie mam nawet w rozmiarze 30x45cm).

ZDJĘCIA W KTÓRYCH MOŻNA SIĘ ZAKOCHAĆ

Esencją reportażu ślubnego jest poszukiwanie. Każdy moment, relacje między ludźmi i miejscami można sfotografować w różny sposób. Staram się być konsekwentny w tym co robię i pokazywać zdjęcia które można przeżywać niczym uczestnik tych wydarzeń dzięki temu oglądający może odkrywać te wszystkie ulotne chwile na pojedynczych fotografiach lub zbiorze zdjęć z których składam całą historię.

PEŁNE REPORTAŻE ŚLUBNE

Poniżej można znaleźć historie ślubne, które są zbiorem fotoreportaży. Ukazują one w jaki sposób wykonuję zdjęcia w tak ważnym dniu od przygotowań po późne godziny wieczorne.

Ślub w pałacu Wąsowo

Ślub w Dwór Korona Karkonoszy

REKOMENDACJE

opinie par młodych
opinie par młodych
opinie par młodych
opinie par młodych
opinie par młodych
opinie par młodych
opinie par młodych
opinie par młodych

01
of
04

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

#1

- reportaż ślubny (przygotowania/cereomnia/wesele) do godziny max 1:00
- krótka sesja plenerowa w tym samym dniu
- minimum 300 zdjęć z reportażu ślubnego poddanych autorskiej obróbce
- galeria internetowa

#2

- reportaż ślubny (przygotowania/cereomnia/wesele) do godziny max1:00
- krótka sesja plenerowa w tym samym dniu
- fotoksiążka w formacie 25 x 38 cm
- minimum 400 zdjęć z reportażu ślubnego poddanych autorskiej obróbce
- galeria internetowa

#3

- reportaż ślubny (przygotowania/cereomnia/wesele)
- krótka sesja plenerowa w tym samym dniu
- plener ślubny zaplanowany w innym dniu
- fotoksiążka w formacie 25 x 38 cm
- minimum 400 zdjęć z reportażu ślubnego poddanych autorskiej obróbce
- galeria internetowa

Krystian papuga

PLENERY ŚLUBNE

Mogą się odbyć gdzie sobie tylko wymarzycie, czy to będzie pobliski las, sesja miejska czy zagraniczny plener np. wysoko w górach. To Wasza pamiątka więc dajmy się ponieść fantazji ;-)

01
03
Krystian Papuga Fotograf Ślubny Wrocław

REPORTAŻE ŚLUBNE

Praktycznie zawsze jestem z Wami od przygotowań do późnych godzin wieczornych- dzięki temu później mogę przekazać Wam kawał fajnej historii z Waszego ślubu.

02
03
Krystian Papuga Fotograf Ślubny Wrocław

SESJA NARZECZEŃSKA

Polecam mocno z paru powodów:
- po pierwsze poznamy się i możecie zobaczyć jak się układa współpraca
- po drugie dostaniecie fajną pamiątkę którą można później wykorzystać np. na podziękowania dla rodziców
- po trzecie będziecie już totalnie wyluzowani jak mnie zobaczycie w dniu ślubu ;-)

03
03

FOTOGRAF ŚLUBNY WAŁBRZYCH

MIESZKAM NA DOLNYM ŚLĄSKU, NAJCZĘŚCIEJ WYKONUJĘ ZDJĘCIA WE WROCŁAWIU, GŁOGOWIE, LUBINIE I ŻARACH, ALE JESTEM DOSTĘPNY W CAŁYM KRAJU: POZNAŃ, GDAŃSK, WARSZAWA, KRAKÓW- ODLEGŁOŚĆ NIE GRA ROLI. PLENER ŚLUBNY ZA GRANICĄ? SUPER! ZAPLANUJMY RAZEM NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ.

OPRÓCZ STRONY INTERNETOWEJ PROWADZĘ RÓWNIEŻ FANPAGE NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE. ZAPRTASZAM!

CLOSE