fbpx
MENU
fotografia lokali nieruchomości
fotografia nieruchomości
fotografia wnętrz

01
of
04

Fotografia nieruchomości Lubin.

Zdjęcia lokali, apartamentów i architektury które przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Wykonanie profesjonalnych zdjęć wnętrz i nieruchomości nie należy do najłatwiejszych. W tej dziedzinie fotografii zdecydowanie trzeba się wykazać wiedzą, techniką i umiejętnym wykorzystaniem naturalnego światła do otaczającej nas architektury. Przede wszystkim zdjęcia powinny pokazywać charakter i piękno danego miejsca. Jestem również inwestorem dlatego też jestem w stanie zaproponować klientowi odpowiednie rozwiązania na bardzo różne okoliczności.

Zajmuję się profesjonalnie fotografią wnętrz, nieruchomości, lokali, mieszkań i apartamentów na potrzeby architektów, deweloperów, projektantów wnętrz, firm promujących swoje lokale i prywatnych osób które chcą sprzedać nieruchomość. Moje zdjęcia często trafiają na ogłoszenia sprzedaży/najmu typu otodom, często wykonuję również zdjęcia przestrzeni dla firm na potrzeby social mediów i stron internetowych.

Oprócz klasycznych zdjęć mogę wykonać zdjęcia sferyczne (360 stopni) jak i ujęcia z powietrza profesjonalnym dronem. Posiadam odpowiednie uprawnienia.

Przed wykonaniem zlecenia przedstawię swoje sugestie co do przygotowania miejsca do zdjęć, tak aby efekty były jak najbardziej zadowalające. Wszystkie zdjęcia poddaję korektom w programach graficznych.

Zlecenia wykonuję głównie na terenie dolnego śląska tj. Wrocław, Legnica, Głogów, Lubin. Oczywiście jest możliwość wykonania zleceń w innych regionach kraju- w tym celu proszę o kontakt.

Fotografia nieruchomości Lubin.

Zdjęcia lokali, apartamentów i architektury które przykuwają uwagę potencjalnych klientów.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ | KONTAKT
TEL. 609 559 128  |  KRYSTIAN.PAPUGA@GMAIL.COM

OUR PACKAGES

OFERTA

fotografia nieruchomości wrocław

ZDJĘCIA MIESZKAŃ

Na potrzeby osób prywatnych które chcą sprzedać nieruchomość, architektów, deweloperów, projektantów wnętrz i firm.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
fotografia nieruchomości wrocław

ZDJĘCIA REKLAMOWE OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Przygotowanie pakietu zdjęć obiektów, wnętrz dla firm promujących swoje usługi.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
fotografia nieruchomości wrocław zdjęcia z drona

ZDJĘCIA LOTNICZE

Zdjęcia wykonane w zależności od specyfikacji z helikoptera lub drona.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
CLOSE