fbpx
MENU
fotografia lokali nieruchomości
fotografia nieruchomości
fotografia wnętrz

01
of
04

Fotografia nieruchomości Wrocław.

Zdjęcia lokali, apartamentów i architektury które przykuwają uwagę potencjalnych klientów.

Nazywam się Krystian Papuga i zajmuję się profesjonalnie fotografią nieruchomości, wnętrz, mieszkań i apartamentów na potrzeby architektów, deweloperów, projektantów wnętrz, firm promujących swoje lokale i prywatnych osób które chcą sprzedać nieruchomość. Moje zdjęcia często trafiają na ogłoszenia sprzedaży/najmu typu otodom, często wykonuję również zdjęcia przestrzeni dla firm na potrzeby social mediów i stron internetowych.

Przede wszystkim wykonanie profesjonalnych zdjęć wnętrz i nieruchomości nie należy do najłatwiejszych. W tej dziedzinie fotografii zdecydowanie trzeba się wykazać wiedzą, techniką i umiejętnym wykorzystaniem naturalnego światła do otaczającej nas architektury. Przede wszystkim zdjęcia powinny pokazywać charakter i piękno danego miejsca. Jestem również inwestorem dlatego też jestem w stanie zaproponować klientowi odpowiednie rozwiązania na bardzo różne okoliczności.

Oprócz klasycznych zdjęć mogę wykonać zdjęcia sferyczne (360 stopni) jak i ujęcia z powietrza profesjonalnym dronem. Posiadam odpowiednie uprawnienia.

Przygotowanie nieruchomości do zdjęć

Przed wykonaniem zlecenia przedstawię swoje sugestie co do przygotowania miejsca do zdjęć, tak aby efekty były jak najbardziej zadowalające. Dzięki takim sugestiom sam proces wykonania zdjęć będzie przebiegał zdecydowanie sprawniej, a i tak potrafi to zająć trochę czasu. Często będąc na miejscu jeszcze sugeruje wprowadzenie zmian, liczy się efekt finalny. Wszystkie zdjęcia poddaję korektom w programach graficznych.

Zlecenia wykonuję głównie na terenie dolnego śląska tj. Wrocław, Legnica, Głogów, Lubin. Oczywiście jest możliwość wykonania zleceń w innych regionach kraju- w tym celu proszę o kontakt.

Fotografia nieruchomości Wrocław. Zdjęcia lokali, apartamentów i architektury które przykuwają uwagę potencjalnych klientów.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ | KONTAKT
TEL. 609 559 128  |  KRYSTIAN.PAPUGA@GMAIL.COM

OFERTA

fotografia nieruchomości wrocław

ZDJĘCIA MIESZKAŃ

Na potrzeby osób prywatnych które chcą sprzedać nieruchomość, architektów, deweloperów, projektantów wnętrz i firm.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
fotografia nieruchomości wrocław

ZDJĘCIA REKLAMOWE OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Przygotowanie pakietu zdjęć obiektów, wnętrz dla firm promujących swoje usługi.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
fotografia nieruchomości wrocław zdjęcia z drona

ZDJĘCIA LOTNICZE

Zdjęcia wykonane w zależności od specyfikacji z helikoptera lub drona.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
CLOSE