fbpx
MENU
sesja narzeczeńska

Ola & Michał

Romantyczna sesja narzeczeńska w parku.

SESJA NARZECZEŃSKA W PARKU

Romantyczna sesja narzeczeńska w parku. Mamy maj- sezon ślubny zdecydowanie już rozpoczęty, także zaczynają się pierwsze sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne i plenery. Ola i Michał mają ślub w czerwcu i zdecydowali się na sesję narzeczeńską. Z pewnością jest to świetna propozycja dla tych co chcą mieć piękną pamiątkę i wspominać luźną atmosferę podczas zdjęć jeszcze długo po ślubie. Przede wszystkim taką sesję możemy wykonać w każdym miejscu, na przykład – na ulicach dużego miasta, pobliskim lesie, nad morzem, czy miejscu które dla pary jest szczególnie ważne. Reasumując najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby para czuła się komfortowo podczas zdjęć. Jeśli zbierzemy w całość te wszystkie czynniki dostajemy fajne, niewymuszone i pełne ulotnych chwil zdjęcia 😉

Na sesję narzeczeńską wybraliśmy się do Sławy, a dokładniej to do pięknego parku który jest przy ruinach dużego barokowego pałacu. Park ten obfituje w bardzo dużą ilość bluszczu, praktycznie jest on w całym parku co daje na prawdę niepowtarzalny klimat 🙂 Miejsce zdecydowanie godne uwagi.

Zapraszam do oglądania!

sesja narzeczeńska w parku sława fotografia portretowa fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław fotografia portretowa fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław sesja narzeczeńska w parku fotograf ślubny wrocław

SESJA NARZECZEŃSKA W PARKU

Jak przygotować się na sesję narzeczeńską?

To wszystko zależy wyłącznie od pary w jakim klimacie chce wykonać takie zdjęcia. Przede wszystkim jedyną ważna zasadą jest fakt aby ubiór pary pasował do siebie, ponadto warto przemyśleć aby były to ubrania w których po prostu dobrze się czujecie i nie będą dodatkowo wprawiały w dyskomfort podczas wykonywania zdjęć.

Sesja narzeczeńska- najciekawsze miejsca na wykonanie zdjęć?

Osobiście? Po pierwsze najciekawsze miejsca to te w których lubicie spędzać czas. Po drugie każda para będzie miała inne upodobania w jaki sposób lubi spędzać swój wolny czas, jedni uwielbiają spacerować w lesie, inni wycieczki w góry, a jeszcze inni siedzieć w ulubionej restauracji lub chodzić kilometrami po plaży nad morzem, dlatego zawsze zachęcam do wyboru właśnie takich miejsc w których para będzie się po prostu dobrze czuła. To samo tyczy się pory roku- wiosna, lato, jesień, zima- każda pora roku ma swoje uroki. Oczywiście mam sprawdzone miejsca w których wykonywałem już zdjęcia i wiem jaki jest w nich potencjał.

Pary zainteresowane wykonaniem sesji narzeczeńskiej zapraszam do kontaktu.

CLOSE