fbpx
MENU
plener ślubny nad morzem fotograf ślubny wrocław głogów

Sesja ślubna nad Morzem

Natalia & Rafał

Sesja ślubna nad morzem

A może na plener nad morze? 😉 Polskie wybrzeże jest miejscem o niezwykłej urodzie, spacerując brzegiem morza można się cudownie zrelaksować, delektując się pięknem otaczającej nas natury. Szum fal, wiatr we włosach i niekończący się spacer po plaży- to jest to 🙂 Naturalnym będzie że tak samo jak góry, chętnie polecam moim parom zrobienie sesja ślubna nad morzem.
Chcę stworzyć pamiątkę ze świetnie spędzonego czasu nad morzem która będzie przypominać Wam o tym wyjątkowym dniu przez całe życie.

Z reportażu ślubnego w karkonoszach
wybraliśmy się na sesję ślubną nad morze.


Już podczas ślubu plenerowego Natalia z Rafałem mówili że chcą wykonać sesję ślubną w wyjątkowym miejscu. Padła z ich strony propozycja wyjazdu nad polskie morze Bałtyckie i wykonania zdjęć na plaży o zachodzie słońca. Zgodziłem się bez wahania chociaż często pada stwierdzenie że takie miejsca są “oklepane” i nie idzie zrobić tam nic ciekawego. Nic bardziej mylnego, uważam że z zaangażowaną parą można wykonać naprawdę kawał fajnej pamiątki. Pogoda dopisała idealnie, praktycznie zero chmur na niebie do samego zachodu słońca. Zdjęcia z tej sesji można zobaczyć poniżej.

sesja ślubna nad morzem

Gdzie wykonać sesję zdjęciową nad morzem?

Osobiście preferuję miejsca oddalone od miejscowości, puste plaże i piękne sosnowe lasy. Najczęściej wykonuję sesje w Zachodnio-Pomorskim, czyli okolice Niechorza, Pogorzelicy, Mrzeżyna i Rogowa, czasami zdarza się pojechać w okolice Ustki.

sesja ślubna nad morzem

Sesja ślubna nad morzem – praktyczne wskazówki
Przed sesją zdjęciową nad morzem warto poświęcić trochę czasu na zaplanowanie różnych elementów.

Po pierwsze – kwestia pogody. Nad morzem pogoda często zmienia się jak w górach także warto na 2-3 dni przed planowaną sesją sprawdzić serwisy z prognozą pogody, na przykład accuweather lub meteo icm.

Po drugie – wybór miejsca. Warto poszukać miejsca które nie będzie mocno monotematyczne, wiadomo sesja nad morzem kojarzy się z morzem i plażą ale oprócz tego można zrobić przecież zdjęcia w pięknym lesie, czy ładnej miejscowości.

Po trzecie – pora roku. Ze względów czysto praktycznych najlepiej zaplanować zdjęcia w miesiącach wiosennych, letnich i jesiennych. Jeśli ktoś chce wykonać zdjęcia w chłodne dni z lekkim kapuśniaczkiem z nieba też nie ma problemu, już wykonywałem takie sesje narzeczeńskie 😉

Po czwarte – czas potrzebny na wykonanie zdjęć. Standardowa sesja zajmuje około 2-3 godziny zdjęciowe, nie mylić z czasem potrzebnym na cały wyjazd. Głównie staram się tak zaplanować sesje aby nie była ona monotematyczna, dlatego trzeba czasami przemieszczać się pomiędzy lokacjami które są rozmieszczone w różnych odległościach od siebie.

Też chciałbyś swoją sesję ślubną wykonać nad morzem?

W takim razie zapraszam do kontaktu- ustalimy dokładnie wszystkie potrzebne szczegóły które wymieniłem wyżej i jesteśmy już o krok od wykonania fajnej pamiątki ale i również super przygody 😉

CLOSE