fbpx
MENU
plener ślubny nad morzem fotograf ślubny wrocław głogów

Sesja ślubna nad Morzem

Natalia & Rafał

Sesja ślubna nad morzem.

Już podczas ślubu plenerowego Natalia z Rafałem mówili że chcą wykonać sesję ślubną w wyjątkowym miejscu. Padła z ich strony propozycja wyjazdu nad polskie morze Bałtyckie i wykonania zdjęć na plaży o zachodzie słońca. Zgodziłem się bez wahania chociaż często pada stwierdzenie że takie miejsca są “oklepane” i nie idzie zrobić tam nic ciekawego. Nic bardziej mylnego, uważam że z zaangażowaną parą można wykonać naprawdę kawał fajnej pamiątki. Pogoda dopisała idealnie, praktycznie zero chmur na niebie do samego zachodu słońca. Zdjęcia z tej sesji można zobaczyć poniżej.

Gdzie wykonać sesję zdjęciową nad morzem?

Osobiście preferuję miejsca oddalone od miejscowości, puste plaże i piękne sosnowe lasy. Najczęściej wykonuję sesje w Zachodnio-Pomorskim, czyli okolice Niechorza, Pogorzelicy, Mrzeżyna i Rogowa, czasami zdarza się pojechać w okolice Ustki.

Sesja ślubna / narzeczeńska nad morzem – praktyczne wskazówki

Po pierwsze – kwestia pogody. Nad morzem pogoda często zmienia się jak w górach także warto na 2-3 dni przed planowaną sesją sprawdzić serwisy z prognozą pogody, na przykład accuweather lub meteo icm.

Po drugie – pora roku. Ze względów czysto praktycznych najlepiej zaplanować zdjęcia w miesiącach wiosennych, letnich i jesiennych. Jeśli ktoś chce wykonać zdjęcia w chłodne dni z lekkim kapuśniaczkiem z nieba też nie ma problemu, już wykonywałem takie sesje narzeczeńskie 😉

Po trzecie – czas potrzebny na wykonanie zdjęć. Standardowa sesja zajmuje około 2-3 godziny zdjęciowe, nie mylić z czasem potrzebnym na cały wyjazd. Głównie staram się tak zaplanować sesje aby nie była ona monotematyczna, dlatego trzeba czasami przemieszczać się pomiędzy lokacjami które są rozmieszczone w różnych odległościach od siebie.

sesja ślubna nad morzem las przy plaży sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja plenerowa nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem

CLOSE