fbpx
MENU
sesja ślubna w górach

Sesja ślubna w górach sowich

Ola & Michał

Sesja ślubna w górach sowich.

Sesja ślubna Oli i Michała nie mogła odbyć się w innym miejscu jak w górach. Uwielbiają do nich wracać i był to dla nich naturalny wybór na ich wymarzoną sesję ślubną. Ze względu na ograniczony czas zdjęciowy zaproponowałem jedną z ładniejszych polan w górach sowich z których rozpościera się piękny widok na okoliczne góry.
Zapraszam do oglądania.

Sesja ślubna / narzeczeńska w górach – praktyczne wskazówki

Jest kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę wybierając góry na sesję ślubną lub narzeczeńską:

Pogoda
Jak to bywa w górach pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie, dlatego warto obserwować prognozę pogody , na przykład accuweather lub meteo icm (czym bliżej terminu sesji tym większe prawdopodobieństwo na dokładną prognozę). Warto awaryjnie mieć przy sobie kurtkę chroniącą przed deszczem i odpowiednie buty jeśli wchodzimy w wyższe partie gór.

Odpowiedni wybór miejsc na sesję
Uważam że są dwa rodzaje miejsc na sesje w górach:
– takie w które można praktycznie dojechać autem
– tereny do których trzeba iść pieszo kilometrami
Warto zastanowić się na czym nam zależy.

Zaplanowanie czasu zdjęciowego potrzebnego na wykonanie zdjęć w różnych lokacjach
Standardowa sesja zajmuje około 2-3 godziny zdjęciowe, nie mylić z czasem potrzebnym na cały wyjazd. Głównie staram się tak zaplanować sesje aby nie była ona monotematyczna, dlatego trzeba czasami przemieszczać się pomiędzy lokacjami które są rozmieszczone w różnych odległościach od siebie. Jeśli wybieramy kilka miejsc które jednak są od siebie trochę oddalone taka sesja na pewno nie będzie trwała 3 godziny. Warto wtedy pomiędzy miejscami zrobić sobie małą przerwę aby najzwyczajniej odpocząć. Dużo zależy od zaangażowania pary.

sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna sesja ślubna w górach Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

CLOSE