fbpx
MENU
wesele spichlerz wąsowo Krystian Papuga fotograf ślubny Poznań

Wesele Spichlerz Wąsowo

Wesele Spichlerz Wąsowo

Czyli zestawienie kilkudziesięciu najciekawszych zdjęć z wesela w spichlerzu

Hej! Wesele Spichlerz Wąsowo – tym wpisem chciałem przedstawić Wam najciekawsze zdjęcia z wesela które fotografowałem w Spichlerzu Wąsowo. Podkreślam że jest to zbiór fotografii skupiający się tylko na weselu, dlatego jeśli chcesz zobaczyć cały reportaż składający się z przygotowań, humanistycznego ślubu plenerowego przy pałacu w Wąsowie i wesela w spichlerzu to kliknij w zdjęcie poniżej.

slub palac wasowo

Mocno zachęcam do oglądnięcia całości- przepiękny ślub i skarbnica inspiracji dla par organizujących wesele 😉 Sam spichlerz znajduje się nieopodal pałacu, w pełnym reportażu można zobaczyć jak para młoda z gośćmi idzie w korowodzie na salę weselną.
Jeśli szukasz fotografa na swoje wesele śmiało pisz lub dzwoń 😉

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

W trakcie tworzenia reportażu ślubnego staram się być konsekwentny i pokazywać zdjęcia które można przeżywać niczym uczestnik tych wydarzeń. Dzięki temu oglądający może odkrywać te wszystkie ulotne chwile na pojedynczych fotografiach lub zbiorze zdjęć z których składam całą historię. Ten reportaż z pewnością może być kopalnią inspiracji dla przyszłych par które szukają ciekawych i nietuzinkowych rozwiązań. Przygotowania do ceremonii w pałacu, ślub plenerowy z naturalnymi dodatkami, korowód, sala w rustykalnym stylu, ścianki ze zdjęciami i taniec pod gołym niebem ze świecami 🙂

Cała impreza odbyła się pod batutą zespołu Grejtfrut z Zielonej Góry.
Co wyprawiali na scenie można zobaczyć poniżej 😉

Miejsce położone na terenie angielskiego parku krajobrazowego z pomnikowymi drzewami – głównie dębami, lipami i bukami. W skład kompleksu hotelowego wchodzą: zabytkowy Pałac Hardtów, Pałac Sczanieckich, Domek Ogrodnika, Domek Odźwiernego i Spichlerz Wąsowo. Oczywiście mogą się pochwalić doskonałą kuchnią, której podstawę stanowią ekologiczne produkty i tradycyjne smaki.

Wesele Spichlerz Wąsowo. Fotograf Ślubny Poznań.

Przykładowe inne reportaże ślubne.

CLOSE