fbpx
MENU

Cześć, nazywam się Krystian!

Pochodzę z Głogowa i to tutaj zacząłem interesować się fotografią. Mniej więcej od czasów szkoły średniej zdobyłem się na szaleństwo zakupu pierwszego aparatu. Co tu dużo pisać- szczęśliwy mąż Kasi, zapalony amator chodzenia po górach i jeżdżenia na rowerze gdzie popadnie..

CZYM JEST DLA MNIE ZDJĘCIE?

Często środkiem oddziaływania na ludzi i ich emocje. Niezwykłą wartością..pełne mocy, poruszające, przepięknie skomponowane, nacechowane wrażliwością.

Podczas robienia zdjęć na jednym z wesel, podszedł do mnie starszy Pan i poprosił mnie na stronę.

Wyszliśmy z sali po czym popatrzył mi prosto w oczy i powiedział: “Tak patrzę na Ciebie i myślę że robisz dobre zdjęcia” – krótko skwitował.

Słuchając tego bardzo się zdziwiłem, dlaczego tak twierdzi widząc mnie pierwszy raz w życiu.

“Widział Pan w ogóle moje zdjęcia? Skąd ta pewność?” – zapytałem.

Po czym starszy Pan się uśmiechnął i powiedział: “Wiesz…podglądałem Ciebie przez cały dzień jak robisz zdjęcia i będąc na wielu weselach w swoim życiu rzadko widzę jak fotograf tak obserwuje to wszystko co się dzieje w dniu ślubu…”

KLIKAJĄC TUTAJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ O REPORTAŻACH ŚLUBNYCH KTÓRE WYKONUJĘ WE WROCŁAWIU. CZĘSTO TEŻ FOTOGRAFUJĘ W ZIELONEJ GÓRZE, LESZNIE, JELENIEJ GÓRZE, WAŁBRZYCHU, LUBINIE I ŻARACH

OPRÓCZ REPORTAŻY ŚLUBNYCH ZAJMUJĘ SIĘ RÓWNIEŻ FOTOGRAFIĄ ARCHITEKTURY I NIERUCHOMOŚCI. ZDJĘCIA WYKONUJĘ GŁÓWNIE NA DOLNYMŚLĄSKU- WROCŁAW, GŁOGÓW I LUBIN.

CLOSE